"Тіло, що рухається" - це вечір з 3-х танцювальних вистав, 3 прем'єри сучасного танцю, 3 дослідницьких пригоди, розказані тілом, від молодих хореографів-учасників Проекту Артіль. Ці вистави створювалися протягом двох місяців в Артіль арт-інкубаторі та набувають остаточної форми саме в цю мить спеціально для того, щоб постати перед вами, глядачами Артіль мініфест.


Одразу після вистав відбудуться обговорення побаченого, де ви зможете висловити власні відчуття, захоплення або розчарування. Такий формат є частиною сприйняття сучасного танцю, без якої враження буде неповним. Тож, не плануйте нічого іншого на вечори Артіль мініфест - залиште простір для нового досвіду.


Початок вистав: 19:00
Тривалість події: покази вистав 1 год 20 хв + обговорення 40 хв.
Отже, ми раді запросити вас на прем'єрний показ наступних новонароджених витворів сучасного танцю:
Австрія
Ми всі щось шукаємо. Але чи знаємо ми, що саме шукаємо? Прийняття, індивідуальність, щастя, успіх чи справді щось глибше у житті? Чи не всі ми шукаємо одне й те саме? А проте, ми так часто відчуваємо себе самотніми у цій подорожі, не розуміючи того, що ті, хто навколо нас теж шукають. Потік через простір, що тягнеться до невідомого. Ми шукаємо зовні, досягаємо кінчиками пальців, спостерігаємо очима, досліджуємо підошвою ніг? Або пошук іде вглиб свідомого і несвідомого?
Україна
EXIT (найкращого не існує)
Увага! Сьогодні в залі дуже важливі експерти, тому ми ввічливо просимо вас тримати себе в руках. Не вставайте зі свого місця, не смійтесь голосно і, будь-ласка, ні в якому випадку не починайте співати. Ми щиро сподіваємось, що перегляд збагатить ваш досвід і нагадуємо, що вихід заходиться праворуч.
Україна
РЕФЛЕКЦІЯ ПЕРЦЕПЦІЇ
Уявіть собі майбутнє, в якому людство нарешті побороло смерть і припинило війни. Але за все є своя ціна і, можливо, в настільки кардинальних змінах було втрачено і щось дуже важливе? Від того, без чого зараз ми не уявляємо наше життя, через кілька тисяч років може залишитися лише музейна виставка...
Подивитися опис іншого сету "Перформанс невидимого"