СУЧАСНОМУ ТАНЦЮ В УКРАЇНІ - БУТИ
Друзі, Артіль-2019 буде ще неймовірнішою за попередню! Зовсім скоро ви дізнаєтесь про всі наші секрети.
АРТІЛЬ
Створи свою першу професійну роботу
Ти одержав диплом хореографа
і прагнеш розвиватися в сфері сучасного мистецтва ?
1
Задача проекту
Ми надаємо вчорашнім випускникам можливість створити свою першу професійну роботу, спираючись на підтримку кураторів, в умовах творчих резиденцій, у співпраці зі сценографами, музикантами, художниками зі світла.
2
Відбір учасників
Open-call. У першому турі журі розгляне ваші заявки. Після цього Вас буде запрошено, щоб представити свій проект у співбесіді.
3
Промо-кампанія
Після демонстрації в Києві програма вирушає у гастрольний тур. Кожна з вистав фільмується відповідним чином, забезпечуючи матеріал для подальшого просування робіт на українському та європейському арт-ринках.
МІСІЯ
Проект «Артіль» прагне розв'язати парадокс вищої освіти в галузі танцю.
Щороку ВНЗ України видають кілька сотень дипломів за спеціалізацією «сучасна хореографія». Близько сотні абітурієнтів щорічно вступають для навчання «сучасній хореографії» за кошти державного бюджету.

В той самий час професійна сфера, де міг би реалізуватись дипломований хореограф, практично не підтримується, що призводить до втрати мотивації подальшого розвитку у професії, дискваліфікації, переходу із культурно-мистецького сектору до сфери розваг, у найліпшому варіанті — трудової міграції за кордон.
Команда проекту
ініціатор проекту, куратор
організатор, куратор
куратор
куратор
художник з освітлення
Веб-дизайн
композитор
Проект реалізується за підтримки