Роза Бройс
Австрія, Хореограф
http://www.rosebreuss.com/
Створювала хореографію для вистав у багатьох театрах: Віденській камерній опері, Künstlerhaus-театрі, Центрі культури Posthof у Лінці, Центрі для дітей та молоді Szene Bunte Wähne, Центрі сучасного танцю Tanzquartier Wien, Віденському Концертхаусі, Гранд-театрі Люксембургу та Філармонії Люксембургу тощо. Її танцювальну компанію Off Verticality/C.O.V., засновану спільно з Йоханнесом Рандольфом 2009 р., підтримують місто Відень, місто Лінц, землі Верхня Австрія та Нижня Австрія, Федеральне міністерство освіти, мистецтв і культури Австрії.

Нагороди: Премія Макса Бранда з експериментальної музики, Премія Теодора Кьорнера з науки та мистецтва, премія Уряду Австрії за постановку „Дріфт".
З 2006 р. очолює IDA - Інститут танцювального мистецтва Університету ім. Антона Брукнера у Лінці, у 2005 р. отримала докторський ступінь. Працювала запрошеним викладачем у балетній школі Віденської опери, Університет і мистецтв музики і танцю у Зальцбурзі, Вищій школі музики та виконавських мистецтв у Франкфурті, Мідлсекському університеті (Лондон), Університеті Бордо.

В 2019 році - ментор Артілі. В рамках освітніх резиденцій в Лінці давала лекції та індивідуальний коучінг для учасників проекту з Хореографічних партитур як творчого та дослідницького інструменту в танці.