Міхал Бушевіч
Польща
Лекція та індивідуальний коучінг з драматургії
Драматург, театральний режисер; Міхал навчався за програмою з театрознавства та драматургії Ягеллонського університету в Кракові (2012) та програмою з драматургії на кафедрі театральної режисури Національної академії театру у Кракові (2015). Він є автором наступних текстів:

- "Злочин" (Польський театр в Бельсько-Бялі; вистава одержала командну нагороду 18-го Національного конкурсу польського сучасного мистецтва),

- "Місія (війни, з яких я втік)", "Пітер Пен" (за Джеймсом Баррі), "Єврейські актори", "Кілька іноземних слів польською" та "Ковбої" поставлені Анною Смолар; також разом з нею він створив сценарій вистави "Еразмус" в рамках проекту "Європейський ансамбль".

Він також співпрацював як драматург з:

- Евеліною Марчиняк, з якою створив, серед іншого, "Нове визволення" Віткевича у Польському театрі в Бельсько-Бялі, "Коханки" за романом Ельфріде Єлінек в театрі Вибжеже в Гданську та "Скупий"за Мольєром в Польському театрі в Бидгощі;
- Анною Августинович над постановкою «Едварда II» за Крістофером Марло;
- Яном Клата в роботі над «Ворогом народу» Генріка Ібсена у Національному Старому Театрі у Кракові.

Міхал Бужевич працював також як режисер вистав за власними сценаріями: «Технічне питання», «Телефонна книга» і «Футбольні фанати». Він також є режисером короткометражного фільму, за фрагментом роману Джеймса Джойса «Поминки за Фіннеганом». У 2015-2016 роках він очолював відділ драматургії Національного Старого театру у Кракові. У 2019 році вів драматургічну лабораторію на відділенні перформативних мистецтв Ягеллонського університету.