Ріта Ліра
Україна
У 2017 році закінчила Київський Університет Б. Грінченка за напрямом "сучасна хореографія". Два роки була танцюристкою в G. Dance Theatre. В 2014 – 2015 році – викладала акробатику та сучасний танець в дитячих колективах "Колібрі" та "Крок". Тут займалася постановкою номерів та концертною діяльністю.

Протягом 6 років з 2012 по 2018 рік була актрисою в музичному театрі TOPMUZA studio та навчалася в Ольги Ткаченко. Останній проект, створений в студії - Рок-опера Jesus Christ Superstar.
З 2016 року дає приватні уроки з хореографії та ставить пластичні етюди для абітурієнтів, які поступають на кафедру "акторського мистецтва". А з лютого 2019 почала працювати викладачем сучасної хореографії в студії "E-motion", а також постановником та викладачем курсу з хореографії та пластики для акторів в театр-студії "Splash".

У травні 2017 року взяла участь в перформансі "Пісок", який був створений за ідеєю Оксани Розумної та поставлений Антоном Овчінніковим. Вже в квітні 2018 року взяла участь у сиквелі – "Пісок. Повернення". З серпня по грудень 2018 року виступала танцівницею у виставі "Украдена принцеса", що дебютувала в грудні 2018 року на сцени Жовтневого палацу у Києві.

У травні – червні 2019 року Ріта взяла участь в міжнародному проекті – танцювальному перформансі "Фантоми (не) свідомого" австралійської хореографині Лісель Зінк в рамках міжнародного фестивалю сучасного танцю Zelyonka Space Up. Саме участь в цьому перформансі й надихнула Ріту долучитися до Артіль.

Робота, створена в рамках Артіль арт-інкубатор – в розробці та буде представлена на Артіль мініфест 2019