Христина Слободянюк

Про учасника
RВипускниця Київського національного університету культури і мистецтв (2018 р.) за спеціалізацією «сучасна хореографія». Танцівниця, хореограф, викладач, перформер. До хореографії прийшла зі спорту (чемпіонка України з плавання, майстер спорту).

Вчителі: Антон Овчінніков, Антон Сафонов, Кристина Шишкарьова, Руслан Баранов, Да Соул Чунг (Корея/Німеччина), Чеві Мюрадай (Іспанія), Хорхе Аллуе (Країна Басків), Ерез Зоар (Ізраіль), Роб Хайден (США/Бельгія) та багато інших. Влітку 2018-го брала участь у 35-денній школі-марафоні з акторскої майстерності від KLIMа, Уляни Горбачевскої, Андрія Віпуліса.

З 2015 по 2017 роки працювала танцівницею та викладачем у Totem Dance Group.
Геката
Режисер — Христина Слободянюк
Композитор — Аліса Лі
Сценографія та костюми — Юлія Заулична
Куратор — Олександр Маншилін

Геката. Богиня, відьма, жінка.
Цариця, діва, мати.
Краса, сила, життя.
Яка її місія? Яка в неї робота?
Чому вона не може піти?...

Виконавиці: Алла Кравченко, Ольга Лагус, Марія Сало
Тривалість – 30 хв.

Микита Кравченко

Про учасника
Випускник Запорізького державного медичного університету за спеціалізацією «лікарська справа» (2018 р.) У хореографію прийшов завдяки випадку, до цього займався спортом: чемпіон світу з аеробної гімнастики, кандидат у майстри спорту з ушу, чемпіон Європи з бального танцю.

Вчителі: Олександр Андріяшкін (Росія), Олександр Любашин (Росія), Лешек Бздил (Польща), В'ячеслав та Аліна Бучок, Єкатерина Гімро, Артем Куруоглу, Тетяна Проскуркіна.

2014 р. — фіналіст шоу «Танцюют всі». 2014-2018 рр. — керівник та викладач «DNK dance centre» у м. Запоріжжя
2018 р. — танцівник «Ukrainian Dance Theatre», учасник імерсивного спектаклю «Dialogy» команди U!ZAHVATI.
Втеча від свободи
Режисер — Микита Кравченко у співавторстві з Аллою Кравченко
Композитор — Аліса Лі
Костюми — Юлія Заулична
Куратор — Ольга Кебас

Пам´ять. День. Свобода. Сміх. Окови. Отрута. Рішення. Баланс.

Цікаво, моя доля є власне моєю? Чи я в ній створюю і щастя і горе, диво і катастрофу, вибір і свободу? Я творець і я руйнівник? Чим швидше я це зрозумію, тим швидше зрушу з місця?

Виконавиці: Поліна Білецька, Алла Кравченко, Марія Сало, Валерія Цвіркунова, Ганна Якубовська
Тривалість – 35 хв.

Дана Сарман

Про учасника
Випускниця Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича (2018 р.) за спеціалізацією «сучасна хореографія» (2018 р.)

Вчителі: Юлія Творілова, Марина Лимар, Людмила Мова, Данило Бєлкін, Аурора Любос (Польща), Даніела Комедера (Польща), Януш Орлік (Польща) та багато інших.

В лютому-травні 2018 р. брала участь в інклюзивному мистецькому перформативному проекті "Без Обмежень" Candoco Dance Company (Велика Британія) та Асоціації перформативних мистецтв «УвіМкнені».
Наступний
Постановка — Дана Сарман
Музика — Аліса Лі
Сценографія та костюми — Юлія Заулична
Куратор — Марія Бакало

Навіщо стільки тканини? Що вони роблять? Що це за опори? Хто вони? Як вони сюди потрапили? Це тіла? Чому вони різні? Куди вони біжать? Що сталося? Чому таке відношення? Це що, гра? Вони звільняються? До чого це тут? Чому вони вибивають? Як вони до цього прийшли? Що їм не подобається? І що далі?
Наступний?

Виконавці: Ірина Клименко, Олександра Литвин, Валерія Павлішина, Микита Кравченко, Віолетта Матюшенко
Тривалість – 25 хв.

Валерія Павлішина

Про учасника
Випускниця Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова за спеціальністю «правознавство» (2017 р.)
Викладач, танцівниця, хореограф.

Вчителі: Антон Сафонов, Антон Овчінніков, Руслан Баранов, Юлія Артеменко, Роб Хайден (США/Бельгія), Анна Озерська (Росія), Кеннет Флак і Кюллі Роосна (Норвегія/Естонія) та багато інших.
Людина-портрет
Постановка — Валерія Павлішина
Куратор — Ольга Кебас

Людина подібна до портрету: на полотні зображено тільки ті почуття та емоції, які бажає показати митець. Чи може хтось побачити внутрішній стан зображеного? Справжні почуття та емоції ховають, щоб зберегти себе від небажаних наслідків. Як зовнішнє та внутрішнє впливають одне на одне?

Виконавиці: Катерина Курман, Валерія Павлішина
У роботі використано музику Liquid Bloom
Тривалість — 15 хв.

Денис Гаврилюк

Про учасника
Випускник Рівненського державного гуманітарного університету за спеціалізацією «бальна хореографія» (2014 р.)
Танцівник, хореограф, викладач. Сучасною хореографією почав займатися з 2012 р. У 2015 р. створив E.G.O. dance studio.

Протягом цього часу брав участь в класах Антона Овчіннікова, Антона Сафонова, Кристини Шишкарьової, Ірини Плотнікової, В'ячеслава Бучка, Ярослава Кайнара, Хав'єра Мартінеса (Іспанія).
Навіщо дітям дорослі
Режисер — Денис Гаврилюк
Куратор — Антон Овчінніков

Хто ми для дітей? Хто ми, дорослі, для дітей: друзі, вороги, опора? Яка наша роль в їхньому житті?

Виконавці: Катерина Стахнюк, Денис Гаврилюк

У роботі використано музику Kronos Quartet
Тривалість — 15хв.

Тетяна Знамеровська

Про учасника
Випускниця відділу хореографії Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича (2015р.), кафедри режисури і хореографії ЛНУ ім. І.Франка (2017 р.)
Хореограф, перформер, викладач.

Наставники: Людмила Кондюк, Лілія Гражуліс, Кристина Шишкарьова, Руслан Баранов, Антон Овчінніков, Антон Сафонов, Ольга Кебас, Тамара Максименко, Марія Бакало.
З/А/Бортом
Хореограф-постановник — Тетяна Знамеровська.
Звукове оформлення — Олександр Гарбар.
Відео-монтаж — Вікторія Солов'юк .
Куратор — Кристина Шишкарьова.

Зґвалтована молодість, небажані руки і така ж вагітність. Боячись побачити на собі ярлик жертви, жінка залишається сам-на-сам з власними ранами. Та чи є у них шанс загоїтись, якщо у своєму лоні ти носиш спогад про насильство?
Що обрати: стати мамою, чи вбивцею?

Виконавці: Дарина Тураш, Тарас Волох.
Тривалість — 14 хвилин
Олена Криковлюк та Олександра Захарова
Про дует учасників
Олена Криковлюк
Випускниця «Київського політехнічного інституту» за спеціальністю "Системний аналіз і управління"(2011 р.)

З 2011 р. брала участь у майстер-класах, інтенсивах та резиденціях українських та іноземних викладачів: В'ячеслава та Аліни Бучок, Антона Сафонова, Антона Овчиннікова, Анастасії Рембецької, Тані та Максима Мішиних, Олександри Рудик, Руслана Баранова, Олександра Андріяшкіна (Росія), Ольги Лабовкіної (Білорусь), Дмитра Гайтюкевича (Латвія), Роба Хайдена (США/Бельгія), Хорхе Аллуе (Країна Басків), Tомаса Метлера (Швейцарія) та ін.

Олександра Захарова
Випускниця Київського славістичного університету за спеціальністю "туризм та адміністративний менеджмент"(2012 р.)

З дитинства захоплювалась мистецтвом танцю, займалась класичною та сучасною хореографією в студії при дитячому центрі творчості .
З 2011 р. брала участь у майстер-класах та резиденціях українських та іноземних фахівців сучасного танцю та перформансу: В'ячеслава та Аліни Бучок, Антона Овчіннікова, Олени Чучко, Кристини Шишкарьової, Марини Лимарь, Мейди Уізерс (США), Івонни Ольшовської (Польща), Дмитра Гайтюкевича (Латвія), Олександра Любашина (Росія).
Напоготові
Режисура — Олександра Захарова, Олена Криковлюк
Музика — Володимир Захаров
Куратор — Кристина Шишкарьова

Моє місто — малюнок із шуму, звуків, запахів, темряви, світла [і джерел, що їх відтворюють]

Все це впливає на мій вибір, мою свідомість видозмінює мій "маршрут", заважає чи сприяє...Чи я в змозі достатньо адаптуватися?
Я усвідомлюю і контролюю? Або просто перестаю помічати опосередкований вплив?

Виконавиці: Олександра Захарова, Олена Криковлюк
Тривалість – 20 хв.

Альона Снєжик

Про учасника
Випускниця Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв (2013 р.), Київського національного університету культури і мистецтв за спеціалізацією «сучасна хореографія»(2015 р.), магістратури Академії керівних кадрів культури і мистецтв.

У 2016 р. навчалася у P.A.R.T.S. school for contemporary dance (Бельгія).

Викладач та хореограф у Totem Dance School
Electricity
Хореограф — Альона Снєжик
Куратор — Ольга Кебас

В людині стільки енергії, що її вистачило б для освітлення цілого міста… на цілий тиждень. У кожного своя електрика, варто лише дозволити комусь зарядити себе та інших.

Виконавиці: Анастасія Михайленко, Маліка Назарова, Олександра Белинська.

Тривалість – 20 хв.

Оксана Ларченко

Про учасника
Випускниця Одеського національного політехнічного університету за спеціальністю «економічна кібернетика»(2013). Хореографією зацікавилась у 2010 р. З дитинства займалась спортивною гімнастикою, кандидат у майстри спорту. Танцівниця та викладач студії "Insight" (м. Херсон).

Вчителі: Юлія Артеменко, Антон Сафонов, Анастасія Рембецька, В'ячеслав та Аліна Бучок, Антон Овчінніков, Руслан та Марина Баранови, Кристина Шишкарьова, Естер Гал (Угорщина). У 2015-му році брала участь у проекті «Культурні діалоги — Танцювальна формація» (Бремен, Німеччина), 2018-го — в угорському проекті «Академія акторів соціальних змін».
Перезавантаження
Постановник — Оксана Ларченко
Куратор — Юлія Артеменко

Чи помічали ви, з якою неймовірною швидкістю проноситься все в нашому світі? Лишаючи по собі тільки спогади. Постійно поспішаючи, у гонитві за часом, ми не помічаємо, як краще, що в нас є — життя, пролітає повз.

Можливо, варто зупинитись? Зробити паузу? Перезавантажитись? Адже миттєвості щастя, радості, здивування, захоплення — безцінні.

Виконавиці: Анастасія Вахняк, Тетяна Захарова, Оксана Ларченко
Тривалість – 13 хв.

Ольга Дробиш

Про учасника
Закінчила Харківську державну академію культури 2014-го року за спеціалізацією «сучасна хореографія». Керівник школи танців LEV у Харкові, викладач кафедри сучасної хореографії ХДАК, танцівниця, хореограф,.

Навчалася у сезонних школах Totem Dance Group, на майстер-класах Candoco Dance Company, Complexions Contemporary Ballet, вивчала мову тіла Гага на класах Яніва Абрахама. У 2018 році в якості учасниці проекту DASS навчалася у трьох танцювальних компаніях Ізраїля: «Бат-шева», «Кібуц», «Вертіго».
Косми
Постановка — Ольга Дробиш
Куратор — Юлія Даниленко

З давніх часів до волосся відносились дуже тендітно. Пращури вірили, що волосся — косми — це своєрідні антени, котрі зв'язують жінку із космосом. Трипрядна коса, котру дівчатам заплітали аж до заміжжя, була символом об'єднання теперішнього, минулого і майбутнього. В наш час відношення до волосся зовсім інше. Воно стало лише аксесуаром? Чи в ньому й досі ховається наша сила?

Виконавиці: Ганна Винограденко, Олександра Откидач, Лілія Шатохіна
У виставі використано музику гурту «ДахаБраха»
Тривалість – 11 хв.