Марія Шурхал
Хореограф, Австрія
https://www.facebook.com/maria.shurkhal
Народилася та росла в Києві. Тут розпочала свій шлях у світ танцю, який привів її до Української Академії Танцю ім. С. Лефаря. У 2013 році Марія поступила на бакалаврат факультету Сучасний сценічний танець/Перформанс/ Педагогіка одного з провідних навчальних закладів Австрії Приватного Університету Антона Брюкнера в Лінці. Зараз Марія продовжує своє навчання в Магістратурі й працює як фрілансер-танцюрист, хореограф та педагог.
На своєму професійному шляху Марія працювала з такими хореографами, як Rose Breuss, Jarek Cemerek, Regina van Berkel, Eldad Ben Sasson та виступала на сценах Brucknerhaus, Festspielhaus St. Pölten, WERK X, Ursulinen Hof та інших. Поряд із цим Марія знаходиться в постійному пошуку нових знань та відвідує воркшопи в Іспанії, Італії, Англії та Німеччині. Окрім цього вона розвиває власний танцювальний проект So S!ckle та започаткувала міжнародний освітній проект UP dance, який надає можливості вивчати сучасний танець дітям з Польщі та України.

Сьогодні Марія тренує Національну австрійську команду з ритмічної гімнастики, займається артистичним та організаційним розвитком проекту PUC https://puctanzt.com/projects, який заснувала в 2017 році разом з Ганною Поссарінг, танцює в Cie Off. Verticality, продюсує проекти Bauhaus Tanzt та Bauhaus Tanzt 2, а також розробляє нові роботи.