Даніель Лєжонь
Танцівник, актор. Як лідер Центру простору уяви я розвиваю IMSPACE - чуттєву практику виконання самості.

Я навчався на Відділенні театру танцю в місті Битом Краківської національній академії театрального мистецтва. Здобув знання, вміння та інструменти для свідомої участі у соціальних та культуротворчих процесах, вивчаючи польську філологію у Державній Вищій Професійній Школі у Тарнові, театральне мистецтво, танець та рух в Університеті Дербі та на Кафедрі режисури драми у Державній театральній школі ім. Людвіка Сольського в Кракові. Зараз я набуваю досвід хореографа, використовуючи Польську техніку сучасного танцю та метод IMSPACE як основу творчого процесу.
Я брав участь у 3-му літньому танцювальному таборі у China-CEEC в Ченду та дослідницькому проекті професора Яцека Люмінського. З 2011 року - актор / танцівник / викладач міжнародних проектів театру Stella Polaris у Норвегії; у 2016 році працював хореографом у Circo Vita.

Актор / танцівник: «Івона принцеса Бургундська», режисерка Ewa Wyskoczyl (2014); «Нові Атени» режисер Maciej Gorczyński (2016); «Bezdech», хореограф Sylwia Hefczyńska-Lewandowska (2017); «Bal Manekinów», режисер Jerzy Stuhr (2018); «Орфей та Еврідіка», режисер Magdalena Piekorz, хореограф Jakub Lewandowski.

Робота, створена в рамках Артіль арт-інкубатор – в розробці та буде представлена на Артіль мініфест 2019