Аліса Лі
Музикант-мультиінструменталіст, композитор, продюсер, практик, вібраційний цілитель.

"Музика - це шлях до зцілення, адже вібрація впливає на тіло людини безпосередньо, маючи змогу оминати її Его та ментальні нашарування розуму. Тому, відчуваючи Простір перформансу, ми маємо унікальну можливість, об'єднавши дійство на сцені із аудиторією глядачів-слухачів за допомогою Звуку, провести їх всіх шляхом відкриття, переживання та пізнання."

Звучання перформансу — моя задача. Відповідно, щоб озвучити все необхідне, мало просто мати музичні навички гри на інструментах. Звук — це частина перформансу, його основна характеристика, що несе в собі загальну вібрацію, включно з основною метою та ідеєю. Тож задача музиканта — прислухатися, почути, а потім виявити звуковий простір, відповідно до того, як в процесі руху народжується танець. Тому, мало просто прозвучати самому, праця з перформерами, розкриття їхнього індивідуального звучання, вміння слухати та звучати разом з іншими (включно із глядачем-слухачем) та простором в цілому також входить в процес визвучення.

Праця такого кшталту - це, безумовно, для мене про Присутність та явлення Потокового стану через дію, і це дуже надихає..

Артіль - це чудова нагода створити щось таке, що йде із самого Серця, із глибини тих відчуттів, що виникають у відповідь на цей Світ. Створити, зробити та поділитися. В такому процесі кожен має змогу відкрити свій потенціал, навчитися практикувати попри всі особистісні перешкоди та, найважливіше, віддати плоди своєї праці публіці.