Богдан Поліщук
Сценограф, Україна
https://www.facebook.com/polishchukbogdan
Художник сценограф. Працює художником–постановником в Українському малому драматичному театрі у м. Києві. Також працює в різних жанрах, зокрема графічний дизайн та книжкова ілюстрація, інсталяція, перформанс, дизайн виставкового простору. Віднедавна працює і як режисер.

Початкову художню освіту здобув у м. Миколаєві. У 2011 році закінчив Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури у м. Києві. Випускник кафедри сценографії та екранних мистецтв. Зі студентських років брав участь у численних художніх виставках та брався за постановку нескладних театральних проектів.
В 2011 році поставив свою першу масштабну виставу – «Лісова пісня» Лесі Українки з режисером Андрієм Приходько у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса. З того часу співпрацює з різними театрами України, серед них: Український національний академічний драматичний театр ім. І.Франка. Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса, Перший Театр у Львові, Український малий драматичний театр у Києві.

Окрім безпосередньо творчої роботи, Богдан також бере участь у організації різних мистецьких проектів та акцій, зокрема: є одним зі співорганізаторів фестивалю сценографії Lviv Qadriennale of Scenography.

Preview та одним з учасників проекту Галерея Сценографії у Львові. Свого часу започаткував та був видавцем Незалежного театрального журналу Коза. Організував низку виставок київських молодих сценографів.